اوقات شرعیجدول لیگ برتر ایران

وضعیت آب و هوا


کاریکاتور


گزارشات

پر بحث ترین ها

  اجتماعی  

اعلام جرم علیه ۴ نفر از مقامات کشوری در پرونده حادثه قطار تبریز
1396/4/12

دادستان سمنان از اعلام جرم علیه ۴ نفر از مقامات کشوری در پرونده حادثه قطار مسافربری سمنان خبر داد.

ادامه مطلب

جمعیت سالمند بعضی از استان‌های کشور بالاتر از متوسط جهانی است
1396/4/12

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ۸.۳ درصد جمعیت کشور در سرشماری جمعیت سال ۹۰ بالای ۶۰ بودند که این رقم در سرشماری سال ۹۵ به ۹.۳ درصدافزایش یافته است که متأسفانه بعضی از استان‌ها از متوسط جهانی بالا رفته است.

ادامه مطلب

مشارکت 8هزار دانش‌آموز در طرح هجرت/ مرمت 540 مدرسه در آذربایجان‌شرقی
1396/4/12

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه عاشورا گفت: همزمان با آغاز تعطیلات تابستانی 8 هزار دانش آموز در اردوهای طرح "هجرت دانش آموزی" مشارکت می‌کنند.

ادامه مطلب

میرباقری: تابستان ٨٣١ فیلم و ٩ سریال پخش می شود/ نمایش ٤ سریال در روز
1396/4/11

نشست خبری تشریح برنامه های تابستانی تلویزیون با حضور معاون سیما آغاز شد.

ادامه مطلب

از شاگردی در مغازه پیرایشگری تا رتبه ممتاز در گینس
1396/4/10

پدرام محمدیان یک پیرایشگر مردانه تبریزی معتقد است کارآفرین شدن از کوچه شاگردی می گذرد بنابراین او نیز از شاگردی شروع کرده و پس از سال ها زحمت کشیدن از سوی هیات داوران گینس به عنوان نوآورترین پیرایشگر جهان انتخاب شده است.

ادامه مطلب

جزئیات شیوه پخش و دستگیری عوامل انتشار شایعه مفقودی ۵۰ کودک تبریزی در فضای مجازی/ انتشار اکاذیب با هدف افزایش مخاطبان کانال!
1396/4/10

رئیس پلیس فتای استان آذربایجان‌شرقی جزئیات چگونگی پخش و دستگیری عوامل انتشار شایعه مفقودی ۵۰ کودک تبریزی را تشریح کرد.

ادامه مطلب

با خوابگاه‌های غیردولتی فاقد مجوز برخورد قانونی می‌شود
1396/4/10

رئیس شورای نظارت و ارزیابی خوابگاه‌های غیر دولتی و معاون دانشجویی دانشگاه تبریز از برخورد قانونی با خوابگاه‌های غیردولتی فاقد مجوز خبر داد.

ادامه مطلب

شناسایی و دستگیری مدیر و گردانندگان 6 سایت قماربازی در آذربایجان‌شرقی/ گردش مالی 160 میلیارد تومانی باند سایت قماربازی
1396/4/10

رئیس پلیس فتای آذربایجان‌شرقی ازشناسایی و دستگیری مدیر و گردانندگان 6 سایت قماربازی در استان خبر داد.

ادامه مطلب

درمان ۲۹۱ زن معتاد در کمپ‌های ترک اعتیاد آذربایجان‌شرقی/ ۵ هزار معتاد زن در استان
1396/4/8

مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی، گفت: در مجموع از سال گذشته تا به امروز برای 291 نفر از زنان مبتلا به بلای‌خانمان‌سوز اعتیاد از طریق مراکز درمانی ارائه خدمات و درمان شده‌ است.

ادامه مطلب

جزئیات بیشتری از حمله به دکترعلیرضا فرنام عضو هیأت علمی و استاد گروه روانپزشکی تبریز
1396/4/8

معاونت درمان علوم پزشکی تبریز جزئیات بیشتری از حمله بیمار به دکترعلیرضا فرنام عضو هیأت علمی و استاد گروه روانپزشکی هنگام ویزیت تشریح کرد.

ادامه مطلب

افزایش انجمن‌های بیماران خاص آذربایجان‌شرقی به 12 انجمن
1396/4/5

رئیس هیأت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء آذربایجان‌شرقی گفت: پیش از این انجمن بیماران خاص با پنج نوع بیماری شناخته شده و فعالیت می‌کرد، اخیرا تعداد انجمن بیماران خاص به ۱۲ مورد افزایش می یابد و در مرحله ابلاغ نهایی است.

ادامه مطلب

آتش سوزی گسترده در خیابان رسالت تبریز با یک فیلتر روشن سیگار!
1396/4/3

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: علف‌های هرز در خیابان رسالت تبریز دچار حریق شد.

ادامه مطلب

کاهش ۱۸ سانتی‌متری تراز آب دریاچه ارومیه
1396/4/3

نماینده ستاد احیای دریاچه ارومیه در استان آذربایجان‌شرقی گفت: تراز‌آبی امروز دریاچه ۱۲۷۰,۷۹ بوده و نسبت به وضعیت مشابه که ۱۲۷۰.۹۷ بوده ۱۸ سانتی‌متر کاهش تراز داشته‌ایم.

ادامه مطلب

تعداد زندانیان جرایم غیرعمد در آذربایجان‌شرقی 450 نفر است
1396/3/17

رئیس دادگستری آذربایجان‌شرقی، تعداد زندانیان جرایم غیرعمد در استان را 450 نفر اعلام کرد.

ادامه مطلب

فوت‌شدگان حوادث کار به چشم نمی‌آیند/بیشترین علت مرگ‌های طبیعی استان بیماری قلب است
1396/2/17

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت:متاسفانه فوت‌شدگان حوادث کار به چشم نمی‌آیند در حالیکه بار سنگینی به جامعه وارد می‌کنند چون اغلب این افراد سرپرست خانواده و جزو نیروی کار کشور محسوب می‌شوند.

ادامه مطلب

ثبت ۶۰۰ مورد حادثه کار در آذربایجان شرقی
1396/2/16

مدیرکل اداره کار، رفاه و تعاون آذربایجان شرقی با بیان اینکه سال گذشته ۱۹ هزار مورد بازدید از کارخانه ها، تولیدات و غیره داشتیم تا شاهد حوادث ناشی از کار در استان نباشیم، گفت: سال گذشته در حدود ۶۰۰ مورد حادثه کار داشتیم که باید با افزایش بازرسی ها به صفر برسانیم.

ادامه مطلب

بازی هرچه غیرمجازتر، لذت‌بخش‌تر/ برای نباختن جامعه وارد بازی شویم
1396/2/14

با گسترش حضور مردم در فضاهای مجازی به نظر می‌رسد هیچ دستگاهی از پس کنترل بازی‌های رایانه‌ای غیرمجاز برنیاید وتنها چاره کار را می‌توان در رقابت و ورود جدی تر به این عرصه دید.

ادامه مطلب

۳ روز عزای عمومی در استان گلستان اعلام شد
1396/2/14

ماینده ولی فقیه در استان گلستان و استاندار گلستان در پیامی مشترک در پی حادثه معدن آزادشهر و جان باختن شماری از معدنچیان، ۳ روز عزای عمومی در استان گلستان اعلام کردند.

ادامه مطلب

ربیعی: ۳۵ معدن‌کار جان باختند
1396/2/14

علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جان باختن ۳۵ معدنکار در حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر خبر داد.

ادامه مطلب

همه ۳۵ کارگر محبوس شده در معدن جان باختند/ ۲۱ جنازه از زیر آوار خارج شده است/ عملیات برای خارج کردن اجساد ادامه دارد/ آخرین اسامی مصدومان+تصاویر حادثه
1396/2/14

معدن زغال سنگ آزادشهر به علت عدم ایمنی و انتشار گاز متان دچار انفجار شد؛ عملیات امدادی همچنان ادامه دارد، هم‎اکنون از فاصله 50 متری ورودی تونل اصلی بوی گاز استشمام می‎شود و طبق گزارش‌ها همه 35 کارگر محبوس در تونل جان باختند.

ادامه مطلب

واژگونی کامیون و نبود جرثقیل در میدان تره بار تبریز ترافیک سنگین به بار آورد
1396/2/12

رئیس پلیس راهور شهرستان تبریز گفت: واژگونی یک دستگاه کامیون در پل میدان میوه و تره بار تبریز و برخورد با جدول، منجر به راه بندان شد.

ادامه مطلب

کاهش جمعیت جوان در آذربایجان شرقی/ رتبه دومی از آخر آذربایجان‌شرقی از لحاظ جامعه جوان در کشور/ آمار مأیوس کننده در تمایل به ازدواج در جوانان
1396/2/12

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، متأسفانه در سرشماری به لحاظ جامعه جوان رتبه دوم از آخر را در کل کشور داریم، گفت: بر اساس سرشماری سال ۹۰ در حدود یک‌میلیون و 600 هزار نفر بود ولی بر اساس سرشماری سال گذشته 962 هزار و 230 نفر جوان در استان داریم که متأسفانه رو به کاهش بوده و دلیل اصلی مهاجرت جوانان است.

ادامه مطلب

معدوم سازی 4 تن فرآورده خام دامی غیر بهداشتی و غیر مجاز در تبریز
1396/2/11

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی از معدوم سازی 4 تن فرآورده خام دامی غیر بهداشتی و غیر قابل مصرف انسانی در شهرستان شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب

افزایش 6 درصدی صدقات پرداختی مردم در سال 95
1396/2/3

مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی از پرداخت 100 میلیارد و 712 میلیون ریال صدقه در سال گذشته خبر داد و گفت: صدقات پرداختی مردم استان نسبت به مدت مشابه خود در سال قبل از آن، شش درصد افزایش داشته است.

ادامه مطلب

حاشیه نشینان شهری یا فراموش شدگان اجتماعی؟!
1396/2/3

یکی از چالش‌های مدیریت شهری کشور در دهه‌های اخیر به ویژه در شهرهای بزرگ، نحوه مواجهه با پدیده حاشیه‌نشینی است که در ادبیات علمی جهان، با عنوان سکونتگاه‌های غیررسمی از آن نام برده می‌شود.

ادامه مطلب

وضعیت 11 کارخانه بزرگ آذربایجان‌شرقی بحرانی است/ هیچ کس نمی تواند بحران واحدهای صنعتی در کشور را منکر شود
1396/2/3

دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان‌شرقی به وضعیت بحرانی 27 کارخانه در این استان اشاره کرد و گفت: مناطق صنعتی کشور با بحران مواجه بوده و هیچ کس نمی تواند منکر این قضیه باشد.

ادامه مطلب

96 واحد صنعتی مشکل دار با 11 هزار اشتغال در آذربایجان شرقی/ افزایش نرخ بیکاری در استان/ آخرین وضعیت کارخانه ماشین سازی تبریز
1396/2/3

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌ شرقی با بیان اینکه 96 واحد صنعتی و تولیدی مشکل دار با اشتغال 11 هزار و 332 نفر در استان داریم ، گفت:11 واحد صنعتی و تولیدی بزرگ در استان با بحران مواجه هستند.

ادامه مطلب

سپاه با آرمانی بزرگ و مقدس
1396/2/2

تمامی جدروروامع و کشهای دنیا از دیدگاه دانشمندان و صاحبان نظر، تامین کردن امنیت آن جامعه از ارزش و جایگاه بالایی برخوردار است، به این دلیل که تامین منابع ملی در گرو برقراری امنیت می باشد ،در اسلام بر اساس آموزش های دینی کسانی که برای تثبیت ماندن و به تحقق رسیدن حکومت دینی الهی جهاد در راه خدا می کنند از ارزش و جایگاه بالایی برخوردار هستند...

ادامه مطلب

جزئیات بیشتر از درگیری و تیراندازی بین پلیس با یک اراذل و اوباش مسلح در تبریز
1396/2/2

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی جزئیات بیشتری از درگیری و تیراندازی پلیس با یک اراذل و اوباش مسلح در چهار راه بهشتی تبریز را تشریح کرد.

ادامه مطلب

400 عضو گردان‌های امام حسین (ع) در حال امدادرسانی به مناطق سیل‌زده آذربایجان هستن
1396/1/30

معاون هماهنگ‌کننده سپاه عاشورا با تشریح اقدامات سپاه در مناطق سیل‌زده آذربایجان گفت: با هماهنگی در عجب‌شیر در حال حاضر ۴۰۰ نفر از گردان‌های امام حسین (ع) در حال امداد رسانی هستند.

ادامه مطلبثبت نام در خبرنامه

یادداشت ها