اوقات شرعیجدول لیگ برتر ایران

وضعیت آب و هوا


کاریکاتور


گزارشات

پر بحث ترین ها

  سیاسی  

هتل‌های ‌آذربایجان شرقی نسبت به سایر استان‌ها قیمت بسیار بالایی دارند
1396/4/18

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: هتل‌های ‌آذربایجان شرقی نسبت به سایر استان‌ها قیمت بسیار بالایی دارند.

ادامه مطلب

روحیه انقلابی‌گری کشور را به پیروزی و بالندگی رساند/بدون حضور ‌مردم‌ امکان پاسخگویی به تهدیدات فرهنگی نیست
1396/4/18

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه روحیه انقلابی‌گری کشور را به پیروزی و بالندگی رساند، گفت: ‌بدون حضور ‌مردم‌ امکان پاسخگویی به تهدیدات فرهنگی نیست.

ادامه مطلب

هنوز در فرهنگ برخورد با گردشگر دچار مشکل هستیم
1396/4/18

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به قیمت‌های نامناسب هتل‌ها و رستوران‌های سطح استان نسبت به متوسط کشور گفت: هنوز در فرهنگ برخورد با گردشگر دچار مشکل هستیم.

ادامه مطلب

بخش خصوصی قدری که بتواند در عرصه گردشگری فعالیت کند در آذربایجان شرقی نداریم!/بروکراسی بین دستگاه‎ها بیشتر ناشی از ناهماهنگی بین دستگاه‌ها است
1396/4/18

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: بخش خصوصی قدری که بتواند در عرصه گردشگری استان فعالیت کند نداریم و باید روی این مسئله بیشتر کار کنیم.

ادامه مطلب

با حرکت‌های سلبی و اجباری در بحث حجاب مخالفم/ انتقاد از غفلت مسوولان فرهنگی
1396/4/17

فرمانده سپاه عاشورا گفت: در موضوع عفت، حجاب و عفاف با اقدامات سلبی، اجباری و برخوردهای فیزیکی مخالف هستم و به فعالیت‌های اقناعی و ایجابی اعتقاد دارم.

ادامه مطلب

اقتصاد پرچالش‌ترین بحث امروز کشور است/ نرخ بالای سود بانکی، اقتصاد کشور را فلج کرده است
1396/4/17

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: نرخ بالای سود بانک‌ها امروز اقتصاد کشور را فرسوده و فلج کرده است، هیچ‌‌کس رغبتی به ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری ندارد و این مهم سبب انجماد پول در بانک‌ها و رکود حاکم می‌شود.

ادامه مطلب

ساماندهی نرخ سود بانکی در دولت دوازدهم/ رصد صادرات غیرنفتی توسط ۳ وزیر/ بنگاه‌‌های بزرگ صنعتی 10 درصد هم سود نمی‌دهند
1396/4/17

معاون اول رئیس جمهور گفت: در دولت یازدهم فکر می‌کردیم نرخ سود بانکی می‌تواند تا حدود 15 درصد برسد ولی این اتفاق نیفتاد اما در دولت دوازدهم یکی از شاخص های اقتصادی و یکی از علامت های ثبات اقتصادی نرخ سود بانکی است.

ادامه مطلب

نمی‌توان برای مقابله با پیری جمعیت نسخه واحدی پیچید
1396/4/12

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نمی‌توان برای مقابله با پیری جمعیت نسخه واحدی پیچید، گفت: باید به ارائه خدمات به زنان سالمند توجه ویژه‌ای شود.

ادامه مطلب

ابراز تأسف از جسارت رئیس سازمان خصوصی سازی نسبت به دستور رئیس جمهوری/رئیس سازمان خصوصی سازی با اتهام به نمایندگان تبریز همچنان مقاومت می‌کند/چشم طمع به اراضی ارزشمند ماشین سازی در منطقه مسکونی ائل‌گلی تبریز
1396/4/11

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز با بیان اینکه رئیس سازمان خصوصی سازی با اتهام به نمایندگان تبریز در برابر دستور رئیس‌جمهور برای واگذاری ماشین سازی تبریز به شستا مقاومت می‌کند، گفت: چشم طمع به اراضی ارزشمند ماشین سازی در منطقه مسکونی ائل گلی تبریز دارند.

ادامه مطلب

حجت‌الاسلام محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش شد
1396/4/11

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و فرمانده کل قوا در حکمی حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ عباس محمدحسنی را به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

ادامه مطلب

اقدام مقتدرانه سپاه، بار دیگر قدرت جمهوری اسلامی ایران را نشان داد/ سپاه تکنولوژی موشکی با ۳ برابر بیشتر از برد موشک‌های عملیات «لیله القدر» را دارد
1396/4/5

نماینده ادواری مجلس گفت: موشک‌های عملیات «لیله‌القدر» فقط نمونه‌ای از تجهیزات ایران اسلامی و پیشرفت‌های سپاه پاسداران است که سپاه در حال حاضر به تکنولوژی موشکی با سه برابر بیشتر از برد موشک‌های عملیات «لیله القدر» را دارد.

ادامه مطلب

امروز جهاد با رژیم صهیونیستی برای دنیای اسلام واجب و لازم است/ دنیای اسلام به اتحاد و ائتلاف نیاز دارد
1396/4/5

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ضمن تأکید بر ضرورت جهاد دنیای اسلام با رژیم صهیونیستی فرمودند: کشورهای اسلامی از تفرقه ضرر می‌کنند و از اتحاد سود می‌برند.

ادامه مطلب

ایران برای امنیت خودخط قرمزی نمی شناسد/ آمریکا هرگز قابل اعتماد نبوده و نیست / رهبری از ابتدای مذاکرات غیرقابل اعتماد بودن آمریکا را متذکر شده بودند
1396/4/5

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی گفت: ایران برای امنیت خود هیچ خط قرمزی نمی‌شناسد و در هر منطقه و هر جا این امنیت به خطر بیافتد با آنها مقابله جدی می کند.

ادامه مطلب

آتش به اختیار به معنای بی‌قانونی نیست/ تهاجم قدرتمندانه‌ سپاه به دشمنان کار بزرگی بود/ دنیای اسلام به‌طور صریح از مردم یمن حمایت کند
1396/4/5

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند، آتش به اختیار به معنای بی‌قانونی و طلبکار کردن مدعیان پوچ‌اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی کشور نیست؛ نیروهای انقلابی بیش از همه باید مراقب عدم سوء‌استفاده‌ دشمنان از وضعیت کشور باشند.

ادامه مطلب

آذربایجان‌شرقی رتبه دوم حمایت از طرح‎های سرمایه‌گذاری کشور را کسب کرد/آخرین اخطار استاندار
1396/4/3

استاندار آذربایجان‎شرقی با بیان اینکه سال گذشته با حمایت از 365 طرح سرمایه‎گذاری رتبه دوم حمایت از بیشترین طرح‎های سرمایه‌گذاری کشور را به خود اختصاص دادیم گفت: از همه طرح‎های سرمایه‌گذاری حمایت می‌کنیم تا به مرحله بهره‌برداری برسند.

ادامه مطلب

شناسایی ۲۰۰۰ واحد صنعتی فاقد پروانه مالیاتی/ کاهش ۲۹ درصدی جمعیت کیفری در آذربایجان شرقی
1396/4/3

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در نشست خبری به مناسبت هفته قوه قضاییه از رسیدگی به نزدیک به ۵۰۰ هزار پرونده در دادگستری استان در سال ۹۵ خبر داد.

ادامه مطلب

شدار نسبت به حضور نیروهای اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در جمهوری آذربایجان
1396/4/3

امام جمعه تبریز نسبت به حضورنیروهای اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در جمهوری آذربایجان به بهانه تامین امنیت هشدار داد.

ادامه مطلب

وزیرکشور: تیراندازی در مجلس و حرم امام(ره) را بررسی می‌کنیم/ برگزاری نشست شورای تأمین استان تهران
1396/3/17

وزیر کشور در جمع خبرنگاران، گفت: موضوع تیراندازی در مجلس و حرم امام خمینی(ره) را در جلسه شورای تأمین استان تهران بررسی می‌کنیم.

ادامه مطلب

هر کس بخواهد از موقعیت ما سوءاستفاده کرده و نامه منتسب ارائه دهد، ربطی به ما ندارد!/ هیچ کسی حق ندارد خود را به ما منتسب کند/برنامه‌هاي آيت‌الله شبستري را ادامه مي دهم
1396/3/12

نماینده جدید ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: هر کس بخواهد از نام و موقعیت ما سوءاستفاده کرده و خود را به ما منتسب کند، هیچ ربطی به ما ندارد و باید برابر مقررات و قانون با او برخورد کنید.

ادامه مطلب

افتخار آذربایجان همین بس که رهبری ریشه در این خاک دارند/ هیچ وقت ستارخان و باقرخان را فراموش نمی‌کنیم
1396/3/12

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: افتخار آذربایجان همین بس که مقام معظم رهبری به عنوان پرچمدار نهضت اسلام و شخصیت والایی که در زمان فعلی علم انقلاب را بر دست دارند، ریشه در این خاک دارند.

ادامه مطلب

علت تغییر امام جمعه تبریز از زبان رئيس دفتر مقام معظم رهبري / فکری برای ارتش هم می‌کنیم
1396/3/12

رئيس دفتر مقام معظم رهبري با بیان اینکه حضرت آقا همیشه توجه خاصی به آیت‌الله شبستری داشتند، گفت: حجت الاسلام آل‌هاشم جایگزین آیت‌الله شبستری شدند هر چند ایشان مسؤولیت خطیری در ارتش داشتند و طی مدت مسؤولیت‌شان خوش درخشیدند و از آنجا که آذربایجان‌شرقی خصوصا تبریز اهمیت زیادی دارد و ایشان هم فرزند تبریز بودند، تصمیم گرفته شد به این سمت منصوب شوند.

ادامه مطلب

قول به مردم، عهد با خدا/امنیت قابل معامله نیست
1396/2/19

«فصل انتخابات که می‌رسد رقیب‌ها برای اینکه همدیگر را بزنند به جان نظام می‌افتند؛ مثل دو تا برادری که با هم دعوا دارند، به جای اینکه همدیگر را کتک بزنند هر دویشان می‌روند به جان پدر می‌افتند و بنا می‌کنند او را کتک زدن.»

ادامه مطلب

نگاه جوانان به پشت میزنشینی برخلاف نیازهای کشور است
1396/2/19

نماینده ولی فقیه آذربایجان‌شرقی گفت: نگاه جوانان به پشت میزنشینی برخلاف نیازهای کشور است چرا که ما به مشاغل فنی هم نیاز داریم و رهبر معظم انقلاب نیز بر این مسئله تاکید داشتند.

ادامه مطلب

کاندیدا نشدم که کناره گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهید بود
1396/2/19

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه من کاندیدا نشدم که کناره گیری کنم، گفت: من با قدرت آمده ام که بر دولت 4 درصدی مهر پایان بزنم.

ادامه مطلب

سیدابراهیم رئیسی اموال و دارایی‌های خود را اعلام کرد
1396/2/18

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری دارایی‌ها و اموال خود را اعلام کرد

ادامه مطلب

یک نقطه خاکستری در زندگی من پیدا نمی‌کنید/ شش بار لیست اموال خود و فرزندانم را به قوه قضاییه ارائه داده‌ام
1396/2/18

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه یک نقطه خاکستری در زندگی من پیدا نمی‌کنید گفت: 6 بار ایست اموال خود و فرزندانم را به قوه قضاییه ارائه داده‌ام.

ادامه مطلب

مسکن کرامت در کنار مسکن مهر فعال خواهد شد/ دست دولت در جیب صندوق بازنشستگان است
1396/2/18

نامزد انتخابات ریاست جمهوری بابیان اینکه دولت دست خود را در جیب سازمان تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگان می‌کند و این ناشی از بی‌انضباطی مالی و پرخرجی دولت است، گفت: بودجه دولت و نهاد ریاست جمهوری دو برابر شده، علت این پرخرجی چیست.

ادامه مطلبثبت نام در خبرنامه

یادداشت ها