اوقات شرعیجدول لیگ برتر ایران

وضعیت آب و هوا


کاریکاتور


گزارشات

پر بحث ترین ها

باید بخشی ازفعالیت‌های مدیریت شهری توجه به روح و روان شهر باشد(26 - دی - 1395)
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر مشکل های متعدد جوانان و ازدواج آنان آماده سازی شرایط ازدواج آسان جوانان و ایجاد بستر لازم برای اشتغال آنان گفت: جامعه ما رو به سالمندی بوده و نیازمند رشد و سوق دهی به جمعیت جوان است و تحقق این امر، تسهیل شرایط و فراهم نمودن زمینه ازدواج آسان برای جوانان و تامین اشتغال آنان است .

چمنی تاکید کرد: یکی از عرصه‌هایی که به جد نیاز به حضور مردم و ایجاد رفتارسازی اجتماعی دارد، بحث ازدواج و اشتغال است که متاسفانه به دلیل موانع بسیاری که به وجود آمده در برخی عرصه‌ها ایجاد آسیب کرده است.

عضو شورای اسلامی شهر تبریزافزود: ما در شورای اسلامی شهر تبریز برای موضوعات فرهنگی و اجتماعی و ایجاد اشتغال باید بودجه و شرایط لازمرا مهیا ‌کنیم و به باورهای دینی و ملی خود که ازدواج آسان نیز یکی از این مولفه هاست بیشتر بها بدهیم .

وی اضافه کرد: باید بخشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های مدیریت شهری ضمن اینکه به موضوعات کالبدی شهر توجه می‌کند، توجه به روح و روان شهر نیزباشد. عضو شورای شهر تبریز خاطر نشان شد:لازم است شورای شهربرای این مهم، اعتبار در نظر بگیرید تا شاهد بهبود رفتارهای اجتماعی و ایجاد حس مشارکت در فعالیت‌های خیرخواهانه باشیم تا بتوانیم در سرنوشت جوانان نقش ایفا کنیم .

چمنی یاد آور شد: متاسفانه مغفول ماندن از آموزههای دینی، توجه به تشریفات زاید و غیر ضوری و بلند پروازی های بی مورد موضوع ازدواج آسان را زیر سوال برده و جامعه را به چالش می کشاند .

عضوشورای اسلامی شهر تبریزبا اشاره به ضرورت ورود شهرداری به فعالیت‌های اجتماعی از قبیل ازدواج آسان و اشتغال برای جوانان و ایجاد بستر برای این موضوعات گفت: در بحث‌های مربوط به ازدواج بر اساس آمارها خیلی از خانواده ها حتی قادر به تامین جهیزیه حداقلی برای آغاز زندگی نیستند وبرخی خانواده ها در تامین خرید اولیه برای یک زندگی ساده نیز وامانده هستند ،ورود شهرداری و شورای شهرمی تواند شاید گام کوچکی باشد برای آغاز یک زندگی مشترک .


شبکه های اجتماعی :

نظرات

نظراتی که حاوی توهین است منتشر ‌نمی شوند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
نام :
ایمیل :
نظر شما :
2+3 =
 


ثبت نام در خبرنامه

یادداشت ها