اوقات شرعیجدول لیگ برتر ایران

وضعیت آب و هوا


کاریکاتور


گزارشات

پر بحث ترین ها

پیروزی در سوریه نزدیک است/موشک‌های حزب‌الله آماده‌ شلیک است/ عربستان آرزوی کشاندن جنگ به داخل ایران را به گور می‌برد/ شکست توطئه ناامن‌سازی ایران(3 - تیر - 1396)
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه موشک‌های حزب‌الله آماده‌ شلیک به سمت اسرائیل است، گفت: عربستان آرزوی کشاندن جنگ به داخل ایران را با خود به گور می‌برد.

سردار سرلشکر پاسدار سیدیحیی صفوی ظهر امروز در جمع راهپیمایی‌کنندگان روز جهانی قدس در مصلای امام خمینی(ره) این شهر اظهار داشت: راهپیمایی امسال در شرایطی متفاوت با سال‌های گذشته از نظر مسائل سیاسی، امنیتی و اقتصادی در غرب آسیا برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این تفاوت‌ها در چهار مسئله جدی شکست گروهک تروریستی داعش در عراق و شام، شکست پادشاهی سعودی در یمن، تاثیرات حمله موشکی ما به مقر فرماندهی داعش در سوریه و مسائل مربوط به فلسطین است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا افزود: با پیشرفت جوانان حزب‌الله و مقاومت در فلسطین و عراق و حمایت جامعه مسلمان باعث شد تا رژیم صهیونیستی نابودی خود را نزدیک ببیند و به امید الهی به انقضای این رژیم جعلی کم مانده است.

وی با بیان اینکه رژیم غاصب در همسایگی 300 هزار مسلمان قرار دارد و از وحدت مسلمانان هراس دارد، گفت: رژیم اشغالگر از ترس، خودشان اقدام به راه‌اندازی جنگ درون تمدنی کرده‌اند و طرح سیاسی و ایدئولوژی جدید پدید آورده‌اند.

سردار سرلشکر صفوی با بیان اینکه 2 کشور ترکیه و اردن به صهیونیست‌ها با باز کردن مرزهای خود و فراهم‌سازی آموزش نظامی به آنها کمک کردند، گفت: هدف استکبار و صهیونیست‌ها ساقط کردن حکومت عراق و سوریه بود و اصلی‌ترین هدفشان گسیل کردن نیروهای تروریستی به داخل ایران بود که با شکست بزرگی روبه‌رو شدند.

این مقام عالی نظامی ادامه داد: هدف استکبار جهانی این بود که نیروهای تروریستی را بعد از عراق به سمت ایران گسیل کند.

سردار سرلشکر صفوی با بیان اینکه با ورود تروریست‌ها به خاک سوریه 9 میلیون نفر آواره شده و سه میلیون نفر از این کشور فرار کردند، گفت: در 6 سال جنگ سوریه، صهیونیست‌ها در آرامش به سر می‌بردند که به فضل‌ الهی مردم سوریه و عراق و رهبری‌های رهبر فرزانه انقلاب که نه تنها رهبر ایران بلکه مدافع کشورهای اسلامی و رهبر مسلمین سرزمین‌های اسلامی است با ائتلاف روسیه، سوریه، ایران و حزب الله تو دهنی بزرگی به دشمنان اسلام زدند.

وی خاطرنشان کرد: شاید دیگر راه‌های نظامی رو به اتمام باشد و راه‌های سوریه راه‌های سیاسی باشد و این به آمریکا و حامیان تروریست ثابت شده است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا، بیان کرد: 22 شهید مدافع حرم استان آذربایجان‌شرقی که برای مستشاری به سوریه رفته بودند کارهای بزرگ برای روحیه بخشی به سوریه و عراق انجام داده‌اند.

وی تاکید کرد: حضور مدافعان حرم ایران در سوریه و عراق باعث شده که صد هزار نفر از مردم عراق در 20 تیپ با نام «حشدالشعبی» ساماندهی شده و دولت عراق آنها را به رسمیت بشناسد.

سردار سرلشکر صفوی با بیان اینکه حشد الشعبی با آموزش جوانان و مردم که همانند بسیج ایران در زمان جنگ هستند، دولت عراق و نیروهای نظامی توانسته آخرین پایگاه را تحت تصرف قرار دهند، اضافه کرد: همچنین نیروهای عراقی به مرز سوریه رسیده‌اند و در مدت کمی به کلی ریشه غده سرطانی تروریست‌ها را بر‌خواهند کند.

وی با بیان اینکه گمان نکنید داعشی‌ها اعتقاد به اسلام دارند، خاطرنشان کرد: داعشی‌ها با اهل سنت و ایزدی‌ها نیز مشکل داشته و سر آنها را بریدند و دختران آنها را به کنیزی برده و به هیچ‌کس رحم نمی‌کنند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا به بیان خاطره‌ای فردی عراقی مهاجر از موصل به بغداد اشاره کرده و ادامه داد: یکی از ساکنان موصل عراق به بغداد آمده بود و از او پرسیدند چرا فرار کرده است، گفت پسرم عضو داعش شده بود و آمده بود برای بردن خواهرش به جهاد نکاح که مجبور شدم او و دوست داعشی‌اش را در خانه بکشم.

وی با یادآوری اینکه داعشی‌ها از دین اسلام خارج بودند و در منطقه «قریتنیه» کشتارهای زیادی انجام داده‌اند، گفت: امروز مردم سوریه و ارتش سوریه در جنگ کارآزموده‌تر شدند.

سرلشکر رحیم صفوی با اشاره به سخنان سید حسن نصرالله مبنی بر اینکه خط قرمزی در برابر صهیونیست نداریم، گفت: صهیونیست‌ها از این نیروهای کارآزموده حزب‌الله لبنان وحشت می‌کنند و می‌دانند اگر جنگ دیگر علیه حزب‌الله شروع کنند شکست بزرگی خواهند خورد.

وی در ادامه با اشاره به رابطه رژیم صهیونیستی و عربستان و بیان اینکه رژیم صهیونیستی از موضع ضعف ارتباط خود با عربستان را علنی کرد، افزود: عربستان برای هر بمب بیش از 5 میلیون دلار به صهیونیست‌ها داده و بعد از 2 سال بمباران پی‌د‌ر پی در یمن باز هم شکست خورد، زیرا عربستانی‌ها سربازان بسیار بزدلی در جنگ زمینی هستند و فقط با موشک‌های خریداری شده مردم را کشته‌اند.

وی با بیان اینکه سعودی‌ها با وجود اینکه می‌دانند از ایران شکست می‌خورند، اقدام به اعزام گروه‌های تروریستی به ایران می‌کنند، گفت: دیروز یک گروهک تروریستی توسط ایران منهدم شد و مدام اقدام می‌کنند برخی‌ها را به ایران بفرستند که البته با شکست روبه‌رو می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه توطئه دشمنان برای نا‌امن سازی ایران با شکست روبرو خواهد شد، بیان کرد: اهل سنت در داخل ایران آگاه باشند تا فرزندانشان جذب این گروهک نشوند زیرا دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به اسلام وارد خواهد شد.

وی با ذکر سؤال‌هایی از قبیل اینکه چرا رئیس جمهور آمریکا اولین سفر خود را به عربستان و اسرائیل می‌کند و روابط خود را علیه برخی کشورهای عربی قطع می‌کند، گفت: در مناظره‌های ریاست جمهوری آمریکا «کلینتون» اظهار کرد «داعش را ما ایجاد کردیم» که این یک ادعای رسمی است.

سردار صفوی افزود: رئیس جمهور آمریکا تاجر بوده و برای پول حاضر به رقاصی است و اگر آمریکا حمایت خود را از صهیونیست‌ها بردارند، رژیم غاصبی با نام اسرائیل نخواهد ماند.

وی با اشاره به وجود 6 میلیون یهودی و سازمان قوی با نام «ایپک» در آمریکا، تصریح کرد: این سازمان تمام جمهوری‌خواهان را به حمایت از این رژیم وادار می‌کند.

وی ابراز کرد: در حال حاضر سعودی‌ها برای حمله به یمن و بحرین از آمریکا اجازه گرفتند و آمریکایی‌ها عامل پیوند فتنه در کشورهای اسلامی و خونریزی در این مناطق هستند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه این سؤال مطرح نیست که سعودی‌ها از خریدهای میلیارد دلاری که در زمان اوباما و ترامپ داشته‌اند هیچ جنگ و موشک و گلوله‌ای سمت و علیه صهیونیستی پرتاب نکرده‌اند، گفت: این قطع روابط با برخی کشورهای عربی به خاطر این است که آنها انتظارات مادی داشتند که برآورده نشده است.

صفوی با اشاره به ذخیره ارزی 400 میلیارد دلاری در قطر، گفت: ترامپ به قطر گفته اگر امنیت می‌خواهید مقداری از آن ذخیره را به ما بدهید و البته ترامپ به صهیونیست‌ها قول داده حمایت مالی قطر از حزب‌الله را با هدف چاپیدن مردم قطر و کوتاه کردن حمایت آنها کرده است.

وی با ارائه پیشنهادات راهبردی برای روز جهانی قدس، گفت: اولین راهبرد سیاسی است که وحدت مسلمین علیه دشمن صهیونیستی و حمایت همه جانبه از خادمین جهاد مسلحانه است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا دومین راهبرد را قطع روابط سیاسی و اقتصادی چه آشکار و چه پنهان توسط 57 کشور مسلمان دانست و گفت: استفاده از همه ظرفیت‌های سازمان منطقه‌ای برای آشکار کردن جنایت صهیونیست‌ها باید در اولویت کاری قرار گیرد.

وی راهبرد دیگر را کمک به بازگشت پنج و نیم میلیون آواره دانست و گفت: راهبرد دیگر برگزاری یک رفراندوم برای تشکیل دولت واحد دموکراتیک است.

صفوی عنوان کرد: با راهبرد نهضتی و جهاد مسلحانه کرانه باختری می‌توان پیش رفت که وقتی 20 هزار کیلومتر از خاک فلسطین توسط صهیونیست‌ها اشغال شد و تاسیسات اتمی صهیونیست‌ها را در صحرای این خاک قرار داده‌اند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا ادامه داد: در حال حاضر هفت هزار کیلومتر در اختیار فلسطین است و پنج و نیم میلیون جمعیت مسلمان و 6 و نیم میلیون جمعیت یهودی است که البته جمعیت مسلمان در حال افزایش است.

وی با تاکید به اینکه کابینه رژیم صهیونیستی اختلاف زیادی دارد و نرخ بیکاری در آنجا بسیار بالا رفته است، گفت: متاسفانه از کشور مسلمان مصر به اسرائیل گاز صادر می‌شود و اگر کشورهای اسلامی همدلی و وحدت به خرج دهند و اسرائیل را تحریم کنند این رژیم جعلی نابود خواهد شد.

صفوی خاطرنشان کرد: با تحریم چند کشور در سال قبل رژیم صهیونیستی 10 میلیون دلار ضرر کرده است.

وی تاکید کرد: اگر هر مسلمانی فقط یک دلار به فلسطین کمک کند عدد بسیار بالا خواهد شد و فقط در فلسطین نرخ بیکاری 47 درصد شده است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با تاکید بر اهمیت تبلیغات رسانه‌ای برای آگاه سازی جنایت صهیونیست‌ها، گفت: رسانه‌ها فقط باید حق‌طلب باشند و جنایات صهیونیست‌ها را فاش کنند.

وی خاطرنشان کرد: راهبرد علمی و تکنولوژیک نظیر کمک به افزایش توان موشکی از نظر کیفی و کمی بسیار مهم است.

وی با بیان اینکه روزه‌داران و مومنان روز جهانی قدس با حضور میلیونی مردم جهان صحنه اعلام تنفر از دشمنان عربی است، گفت: آرمان و آزادی قدس شریف یک آرمان اسلامی است و سرانجام و هدف مسلمین آزادسازی قدس شریف است که این وعده تخلف ناپذیر الهی است و محاسبات عقلانی بوده و به فرموده رهبر 25 سال آینده را صهیونیست نخواهد دید.

صفوی با اشاره به اینکه صهیونیست به محیط شکننده تبدیل شده‌اند و راه‌اندازی گروهک‌های تروریستی برای  فراموشی مبارزه است، گفت: قدس و فلسطین هیچگاه فراموش نخواهد شد.

وی ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی یک پیام امید بخش جهانی است که از قلمرو جغرافیایی خارج شده و همه ملت‌های اسلامی به این راهپیمایی نگاه می‌کنند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا اذعان داشت:آمریکا در توطئه اسلام هراسی شکست خورده و ملت ایران حامی تمام مسلمانان است و در مبارزه با گروهک‌های تروریستی موفق بوده و ائتلاف آمریکا و صهیونیست شکست خورده است.

وی تاکید کرد: آمریکا و هم‌پیمان خود نمی‌توانند رژیم جعلی و جنایتکار را نجات دهند و این رژیم محکوم به نابودی است.


شبکه های اجتماعی :

نظرات

نظراتی که حاوی توهین است منتشر ‌نمی شوند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
نام :
ایمیل :
نظر شما :
2+3 =
 


ثبت نام در خبرنامه

یادداشت ها