اوقات شرعیجدول لیگ برتر ایران

وضعیت آب و هوا


کاریکاتور


گزارشات

پر بحث ترین ها

همه تحرکات مربوط به انتخابات رصد می‌شود(17 - فروردین - 1396)
رئیس دفتر هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات آذربایجان شرقی با بیان اینکه هیات های اجرایی و نظارت امانت‌دار آرای مردم هستند، گفت: همه تحرکات مربوط به انتخابات چه در حوزه انتخابات میاندوره‌ای مجلس و ریاست جمهوری رصد می‌شود و سعی بر این است با تمام توان برای انجام وظایف وارد میدان شوند.
صمد عزیزی،دیشب در نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات و هیات نظارت بر انتخابات آذربایجان شرقی، بابیان اینکه ان‌شاءالله در این دوره از انتخابات نیز شاهد تعامل و همکاری بیشتر از قبل خواهیم بود، اظهار داشت: انتخابات لیله‌القدر نظام اسلامی بوده و سرنوشت چهار ساله کشور در حوزه اجرایی با انتخاب رئیس‌جمهور و در حوزه تقنینی در انتخابات مجلس رقم می‌خورد، امیدواریم نتیجه انتخابات همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند آن‌گونه باشد که مورد رضایت الهی و مردم باشد وی افزود: هیات های اجرایی و نظارت امانت‌دار آرای مردم هستند و در حقیقت آرای مردم حق‌الناسی بر عهده ما است و باید با عمل به مر قانون و حرکت در مسیر قانون و مقررات و ضوابط ابلاغی بتوانیم این امانت بزرگ را که بر عهده‌داریم به نحو شایسته انجام دهیم. رئیس دفتر هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه از مسئولیت‌ها سؤال خواهد شد و ما باید در فردای قیامت پاسخ‌گو باشیم اضافه کرد: در نظام اسلامی هر مسوولیتی که فردی قبول می‌کند مواخذه و سوؤال را به همراه دارد و همه بر این اعتقاد داریم زمانی که فردی برای مسوولیتی شایستگی ندارد نباید در آن مسئولیت حضورداشته باشد و اگر وارد آن مسوولیت می‌شود باید با تمام توان به دنبال آن باشد وی خاطرنشان کرد: هیات نظارت استان و شهرستان‌ها و بخش‌هابرای همکاری و هماهنگی با ستاد انتخابات و هیات های اجرایی آمادگی کامل دارند و همه تحرکات مربوط به انتخابات چه در حوزه انتخابات مجلس و ریاست جمهوری رصد می‌شود و سعی بر این است با تمام توان برای انجام وظایف وارد میدان شوند. عزیزی، گفت: تمام مواردی که قانون ابلاغ کرده، اعم از عدم استفاده از امکانات دولتی و رعایت اخلاق انتخاباتی و رعایت حرمت افراد و جلوگیری از ایجاد فضای دوقطبی باید رعایت شود و همه برای تحقق این اهداف تلاش خواهیم کرد. وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در ابتدای سال فرمودند، مطالبه اولیه مثل هر انتخابات تحقق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است، گفت: عملکرد هیات‌ها اجرایی و نظارت در تحقق مشارکت حداکثری تأثیر مستقیم داشته و خوشبختانه تعامل مثبت دوره‌های قبل به این امر امیدوار کرده و انتظار می‌رود شاهد انتخاباتی سالم و قانونمند باشند. رئیس دفتر هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات آذربایجان‌شرقی، تاکید کرد: در این دوره نیز عوامل اجرا و نظارت با حرکت در مدار قانون در راستای تحقق مشارکت حداکثری مردم تلاش خواهند کرد. وی تأکید کرد: همیشه از طریق رسانه‌های عمومی و ابزارهای دیگر کاندیداهای محترم را بر رعایت قانون و رعایت اخلاق انتخاباتی دعوت کرده‌ایم و همچنین در جلسات خود هیات های نظارت نیز تأکید شده تا حتماً بر مر قانون را عمل کنند و درعین‌حال که مکلف به تعامل و همکاری با هیات های اجرایی شده‌اند باید مر قانون را دقت کنند.

شبکه های اجتماعی :

نظرات

نظراتی که حاوی توهین است منتشر ‌نمی شوند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
نام :
ایمیل :
نظر شما :
2+3 =
 


ثبت نام در خبرنامه

یادداشت ها